Reference

Kdo nás podpořil


Ondrášovka a.s.

děkujeme za skvostnou prezentaci Sokola v nádherném prostředí. Jsme poctěni být partnerem České Obce Sokolské a také Sokola Poříčí nad Sázavou.
Ing. Libor Duba generální ředitel Ondrášovka a.s.


Slova architekta

jsem rád, že jsem dostal možnost podílet se na obnově této skvostné kulturní památky 30 let minulého století.

Ing.architekt Milan Jírovec

Župa Blanická

Jsme hrdí na Sokol Poříčí nad Sázavou co během několika let dokázal v rozvoji sportovní činnosti tak i v zajištění svého vlastního zázemí. Dokazuje tímto krokem, že vše se dá realizovat pokud máte chuť, důvěru a ochotu rozvíjet tradice Sokola tak se vždy všechno zdaří. 

Zdeněk Balík Starosta Župy Blanické

 SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

Vážíme si možnosti vzájemné spolupráce mezi Tělocvičnou jednotou Sokol Poříčí nad Sázavou a SK Posázavan Poříčí nad Sázavou a děkujeme za možnost bezplatného využívání sportovišť a sokolovny. Ano stmeluje nás to všechny a udržuje to naše děti v pohybu a radosti ke sportu. Děkujeme.


Jaroslav Platil předseda SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

                              Obec Nespeky 

Naše děti chodí do Poříčí nad Sázavou do školy je tedy logické, že pokud se konají nějaké akce v Poříčí dnes v hlavním místě kultury a sportu sokolovny místních Sokolů tak je naší povinností se zapojit a pomáhat stejně jako pomáhají i ostatní. Nehledáme osobní zájem ,ale náš zájem jsou naše děti naši spoluobčané náš rozvoj a spolupráce. Respektujeme snahu o rozvoj kulturních i sportovních aktivit a rádi je budeme jako obec podporovat i ve spolupráci se Sokolem Poříčí nad Sázavou.

Michal Tyrner starosta obce Nespeky


Skvělé místo pro zábavu v Poříčí nad Sázavou je naše Sokolovna. Můžeme si zde zahrát od fotbalu až po stolní tenis mnoho sportů a je skvělé,že to tady máme. Nazdar Sokolové děkujeme !!!

Stanislav Vlček 

internacionál ČR hráč SK Slavia Praha a velká legenda klubu 


Česká Obec Sokolská

jsem potěšena jaká krásná sokolovna se v Poříčí nad Sázavou vybudovala. Doufám, že nebude sloužit jen pro Sokolskou aktivitu a bude i pro občany Poříčí nad Sázavou důstojným kulturním stánkem. Pro divadelní, kulturní a společenskou činnost v obci.

Ing. Hana Moučková starostka ČOS


Chvála od olympionika potěší

skvělé co se tady v Poříčí dokázalo v renovaci sokolovny doufám, že to bude impuls pro další jednoty ukázat, že to jde starat se o majetek tak jako to dokázal Sokol Poříčí nad Sázavou.

Ing. Jiří Kynos zaměstnanec Českého olympijského výboru, účastník OH 1972 a poradce předsedy ČOS Ing. Jiřího Kejvala

 Obec Mrač

Jsme hrdým partnerem Sokola Poříčí nad Sázavou, který ukazuje všem ostatním spolkům v našem okolí, že se dá pokud máte snahu rozvíjet sport i na vesnicích na kvalitních sportovištích i zázemí.

František Zvolský Starosta obce Mrač

Podpora sportovní činnosti Tělocvičné jednoty Sokol Poříčí nad Sázavou od Středočeského kraje

Středočeským krajem v částce 200 000 Kč děkujeme za Vaši podporu v roce 2019.

                           TJ Sokol Nespeky

Ano rivalita je mezi našimi obcemi a kluby dána historicky, ale důležitá je možnost spolupráce pro naše děti a mládež. Pokud jsme schopni to dokázat tak naše souboje v duchu fair play budou mít ještě větší váhu a sportovní rozvoj jak pro naše děti tak i pro naše spoluobčany. Vážíme si možnosti využívat areál Tělocvičné jednoty Sokol Poříčí nad Sázavou a děkujeme za tuto možnost.

Petr Králíček předseda TJ Sokol Nespeky

Jakub Kohák hrdý člen Tělocvičné jednoty Sokol Poříčí nad Sázavou

Jsem nesmírně hrdý ,že jsem v Sokolském hnutí a zejména členem v Sokole Tělocvičné jednoty Poříčí nad Sázavou. Děkuji sestře starostce Ing. Haně Moučkové za vřelé přijetí mezi sestry a bratry v Sokole.

Nazdar sestry Nazdar bratři Jakub Kohák režisér,herec,bavič a sportovec tělem i duší

ROTOR - Jindra Všetečka skvělý sál a děkuji Sokolům , že máme takový areál, který nám závidí celé okolí . Jsme rádi, že je založena taková tradice v Poříčí a Rotor je poctěn , že on bude tím kdo tradici bude udržovat.


Gratuluji Sokolové

Tělocvičné jednotě Sokol Poříčí nad Sázavou to co dokázala ze sokolovnou. Vystupoval jsem zde úplně poprvé, ale jsem nesmírně natěšen jaké zde máte nádherné historické prostředí. Výrazně to připomínám odkaz doby Tyrše.

Petr Rychlý herec a režisér